FAQ

Poslední revize: 01.07.2024

Výukový plán 1+1 ZDARMA

✏️ Návod k aktivaci

Ihned po provedení platby bude váš výukový plán 1+1 ZDARMA automaticky aktivován na vašem profilu aplikace. Současně dostanete unikátní aktivační kód pro druhou osobu, který je určen k manuální aktivaci v sekci profil aplikace.

Uplatnění slevového kódu

✏️ Jak uplatnit slevový kód?

Postup je velmi jednoduchý a zvládne ho každý:

1) Po přihlášení do aplikace (Cerebro, Bubo, Interna) se v horní části obrazovky přes slevový banner dostaneš do sekce Market. Poté vyhledáš položku Hlavní nabídka a kliknutím na tlačítko Otevřít nabídku se dostaneš do Obchodu:

2) V nabídce vybereš výukový plán, na který se vztahuje aktuální slevová akce a následně se přihlásíš pomocí stejných přihlašovacích údajů, které používáš ve své aplikaci.

3) Před dokončením platby budeš mít možnost v dolní části obrazovky vložit slevový kód do příslušného pole. Po kliknutí na tlačítko „Použít“ dojde k automatickému uplatnění slevy a změně ceny.

Ukončení výukové plánu 

✏️ Jak ukončit výukový plán?

V případě výukového plánu, který byl aktivován přes webovou stránku MercuryApp.cz, není potřeba provádět žádné další kroky pro ukončení. Plán se automaticky ukončí po uplynutí doby platnosti a nedojde k dalšímu prodloužení.

Pokud však chceš ukončit předplatné pro měsíční plán Premium*, který byl aktivován přes platformu Google Play nebo iTunes (App Store), postupuj prosím podle zásad a pokynů společností Apple a Google Play:

 • Pro uživatele iOS (Apple): Otevři aplikaci App Store na svém zařízení, klepni na svůj „Účet“, najdi „Předplatné“ a zvol aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.
 • Pro uživatele Android (Google Play): Otevři aplikaci Google Play Store na svém zařízení, klepni na ikonu menu (obvykle tři vodorovné čáry) a vyber „Odběry“ nebo „Předplatné“. Najdi aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.

* Stejné pravidlo pro odhlášení platí pro všechny výukové plány v aplik. EKG: Snadno a rychle.

Obecné

✏️ Odstoupení od kupní smlouvy a reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 1. Jakmile je digitální obsah zpřístupněn, děje se tak ihned po zaplacení, právo na odstoupení ztrácíte. Kliknutím na tlačítko „Zaplatit kartou“ na webové stránce souhlasíte a výslovně požadujete, abyste začali s realizací objednané služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.
 2. Kliknutí na tlačítko „Zaplatit kartou“ je nezbytný aktivní krok z vaší strany k výslovnému souhlasu o této skutečnosti.

Reklamace

 1. Reklamace se řeší individuálně, reklamace zasílejte na adresu info@mercurysynergy.com.
 2. Odstoupení od smlouvy není možné, jak bylo uvedeno výše.
 3. Prodávající se zavazuje, že se k reklamaci vyjádří nejpozději do 30 dnů od podání reklamace prostřednictvím e-mailu info@mercurysynergy.com.
 4. Reklamace se vztahují například na duplicitní platby.
✏️ Zapomenuté heslo. Jak postupovat při obnovení hesla?

Pokud jsi zapomněl(a) své heslo a chceš ho obnovit, postupuj takto:

 1. Otevři aplikaci, ve které jsi registrován(a).
 2. Na přihlašovací obrazovce najdi možnost „Zapomenuté heslo“ a klikni na něj.
 3. Zobrazí se ti formulář, kde budeš muset zadat svůj e-mail, který jsi použil(a) při registraci. Napiš svůj e-mail do příslušného pole.
 4. Potvrď svůj e-mail kliknutím na tlačítko „OK“.
 5. Po odeslání formuláře ti přijdou na tvůj uvedený e-mail instrukce s odkazem k vytvoření nového hesla.
 6. Zkontroluj svou e-mailovou schránku (včetně složky Spam), abys našel(a) e-mail s instrukcemi.

Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Proto pečlivě zkontroluj e-mailovou adresu před dokončením registrace, abys zajistil(a) bezproblémový postup při obnovování hesla.

✏️ Proč se musím před provedením nákupu na webu MercuryApp.cz přihlásit stejnými údaji jako v aplikaci?

Přihlášení se na webu MercuryApp.cz stejnými údaji jako v aplikaci je nutné z důvodu bezpečnosti a zajištění automatické aktivace výukového plánu na tvém zařízení (chytrý telefon, tablet, PC). Tímto způsobem se ověřuje, že jsi oprávněný(á) uživatel(ka) a umožňuje se synchronizace a správné přidělení plánu na tvém zařízení.

✏️ Kdy se mi po zaplacení otevře výukový plán na mém zařízení?

K otevření výukového plánu dojde okamžitě po zaplacení.

Pokud se však nestane ihned po provedení platby, prosím dej nám vědět na e-mailové adrese info@mercurysynergy.com a my se během pár minut postaráme o vyřešení tohoto problému.

✏️ Jaký obsah a funkce jsou součástí výukového plánu Premium?
Výukový plán Premium otevírá kompletní vzdělávací obsah (články, testové otázky apod.) a všechny funkce aplikace. Získáš tak přístup ke všem dostupným materiálům a funkcím, které jsou součástí plánu.
✏️ Jaký je rozdíl mezi měsíčními výukovými plány Premium a plány zakoupenými na webu MercuryApp.cz?
Na rozdíl od měsíčních výukových plánů Premium, které lze aktivovat pouze přes platformy App Store a Google Play, plány zakoupené na webu MercuryApp.cz se po vypršení platnosti automaticky neobnovují. Máš tak plnou kontrolu nad délkou platnosti plánu a nemusíš se starat o ruční zrušení automatického obnovení.
✏️ Jaký je postup při přihlášení na jiném zařízení pro využívání výukového plánu?
Pokud se chceš přihlásit na jiném zařízení pro využívání výukového plánu, budeš potřebovat přihlašovací údaje, které jsi použil(a) při registraci.
Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Proto pečlivě zkontroluj e-mailovou adresu před dokončením registrace, abys zajistil(a) bezproblémové přihlášení do aplikace na jiném zařízení.
✏️ Jaký postup platí ohledně faktury po zakoupení výukového plánu přes web MercuryApp.cz?
Po zakoupení výukového plánu je faktura zaslána na e-mailovou adresu, kterou jsi uvedl(a) při registraci v aplikaci.
Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Doporučujeme proto před dokončením nákupu pečlivě zkontrolovat, zda je e-mailová adresa správně zadaná, abys zajistil(a) přesné doručení faktury.
✏️ Jakou cestou mohu kontaktovat technickou podporu?

Pokud se v našich aplikacích vyskytnou technické problémy, i když se snažíme minimalizovat jejich výskyt, můžeš se obrátit na naši technickou podporu. Máš k dispozici dvě možnosti. První možnost je přímo v aplikaci v sekci profil, kde nás můžeš kontaktovat prostřednictvím tlačítka „Technická podpora“. Druhou možností je poslat nám e-mail na adresy support@mercuryapp.cz nebo info@mercurysynergy.com. Naši techničtí specialisté se obvykle snaží reagovat na dotazy a problémy během několika minut a rychle pomohou s jejich vyřešením. V případě potíží, zejména u zařízení s operačním systémem Android, které má oproti iOS rozmanitější technické nastavení, jsme tu pro tebe a rádi ti poskytneme potřebnou podporu.

✏️ Jaké informace od tebe získáme po registraci do aplikace a jak s nimi pracujeme?

Po registraci do aplikace získáme od tebe pouze dvě informace: přihlašovací jméno a e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou využívány pouze pro účely nákupu výukového plánu, například pro vytvoření faktury. Jako správci aplikace s těmito údaji pracujeme pouze v případě, kdy musíme s tebou řešit provozní záležitosti spojené s aplikací.

Tvou e-mailovou adresu dále používáme k poskytování informací ohledně slevových akcí, aktualit v aplikaci a pracovních příležitostí v rámci projektu MedicJobs.cz*. Nicméně, respektujeme tvé přání a umožňujeme ti kdykoli se odhlásit z odběru e-mailových zpráv. Tvou e-mailovou adresu neposkytujeme žádným třetím stranám.

Během používání aplikace shromažďujeme statistická data o tvých výsledcích. Tyto statistiky jsou zpracovávány a porovnávány s ostatními na našich serverech. Výsledky pak získáš ve formě hodnot v sekci Studovna a Analýza. Je důležité zdůraznit, že nikdo kromě tebe nemá přístup k těmto statistikám, ani my sami. Tvá statistika zůstává důvěrná a je pouze pro tvůj osobní prospěch.

V souladu s nařízením GDPR ti umožňujeme stáhnout všechna data, která o tobě shromažďujeme, prostřednictvím funkce „Export osobních údajů“ v sekci Profil aplikace. Tato funkce ti umožní získat kompletní kopii osobních údajů, které jsou uloženy na našich serverech.

* Týká se aplik. Interna: Vnitřní lékařství, EKG: Snadno a rychle, Cerebro: Přírodní vědy.

✏️ Jak mohu smazat svůj profil v aplikaci?

Smazání profilu v aplikaci je snadné. Stačí otevřít aplikaci a přejít do sekce Profil. Zde vyhledej možnost „Smazat účet“ a po kliknutí na tlačítko „Smazat“ dojde k okamžitému vymazání účtu a tvých dat  z našich serverů.

Měj prosím na paměti, že smazáním účtu v aplikaci nedojde automaticky ke zrušení předplatného zakoupeného přes App Store a Google Play. Pro zrušení předplatného je nutné postupovat dle těchto pokynů:

 • Pro uživatele iOS (Apple): Otevři aplikaci App Store na svém zařízení, klepni na svůj „Účet“, najdi „Předplatné“ a zvol aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.
 • Pro uživatele Android (Google Play): Otevři aplikaci Google Play Store na svém zařízení, klepni na ikonu menu (obvykle tři vodorovné čáry) a vyber „Odběry“ nebo „Předplatné“. Najdi aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.

👋 Pokud máš jakékoli otázky nebo potřebuješ další informace, neváhej se na nás obrátit info@mercurysynergy.com

Na vaše dotazy se snažíme reagovat co nejrychleji a zpravidla odpovídáme do 24 hodin. Pro kontakt s naším klientským servisem nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 605 357 091 (Po-Pá, 09:00-14:00).│ Mercury Synergy s.r.o., Antonína Petrofa 2104/9, 500 09 Hradec Králové

FAQ

Poslední revize: 01.07.2024

Výukový plán 1+1 ZDARMA

✏️ Návod k aktivaci

Ihned po provedení platby bude váš výukový plán 1+1 ZDARMA automaticky aktivován na vašem profilu aplikace. Současně dostanete unikátní aktivační kód pro druhou osobu, který je určen k manuální aktivaci v sekci profil aplikace.

Uplatnění slevového kódu

✏️ Jak uplatnit slevový kód?

Postup je velmi jednoduchý a zvládne ho každý:

1) Po přihlášení do aplikace (Cerebro, Bubo, Interna) se v horní části obrazovky přes slevový banner dostaneš do sekce Market. Poté vyhledáš položku Hlavní nabídka a kliknutím na tlačítko Otevřít nabídku se dostaneš do Obchodu:

2) V nabídce vybereš výukový plán, na který se vztahuje aktuální slevová akce a následně se přihlásíš pomocí stejných přihlašovacích údajů, které používáš ve své aplikaci.

3) Před dokončením platby budeš mít možnost v dolní části obrazovky vložit slevový kód do příslušného pole. Po kliknutí na tlačítko „Použít“ dojde k automatickému uplatnění slevy a změně ceny.

Ukončení výukové plánu 

✏️ Jak ukončit výukový plán?

V případě výukového plánu, který byl aktivován přes webovou stránku MercuryApp.cz, není potřeba provádět žádné další kroky pro ukončení. Plán se automaticky ukončí po uplynutí doby platnosti a nedojde k dalšímu prodloužení.

Pokud však chceš ukončit předplatné pro měsíční plán Premium*, který byl aktivován přes platformu Google Play nebo iTunes (App Store), postupuj prosím podle zásad a pokynů společností Apple a Google Play:

 • Pro uživatele iOS (Apple): Otevři aplikaci App Store na svém zařízení, klepni na svůj „Účet“, najdi „Předplatné“ a zvol aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.
 • Pro uživatele Android (Google Play): Otevři aplikaci Google Play Store na svém zařízení, klepni na ikonu menu (obvykle tři vodorovné čáry) a vyber „Odběry“ nebo „Předplatné“. Najdi aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.

* Stejné pravidlo pro odhlášení platí pro všechny výukové plány v aplik. EKG: Snadno a rychle.

Obecné

✏️ Odstoupení od kupní smlouvy a reklamace

Odstoupení od kupní smlouvy

 1. Jakmile je digitální obsah zpřístupněn, děje se tak ihned po zaplacení, právo na odstoupení ztrácíte. Kliknutím na tlačítko „Zaplatit kartou“ na webové stránce souhlasíte a výslovně požadujete, abyste začali s realizací objednané služby před uplynutím lhůty pro odstoupení od smlouvy.
 2. Kliknutí na tlačítko „Zaplatit kartou“ je nezbytný aktivní krok z vaší strany k výslovnému souhlasu o této skutečnosti.

Reklamace

 1. Reklamace se řeší individuálně, reklamace zasílejte na adresu info@mercurysynergy.com.
 2. Odstoupení od smlouvy není možné, jak bylo uvedeno výše.
 3. Prodávající se zavazuje, že se k reklamaci vyjádří nejpozději do 30 dnů od podání reklamace prostřednictvím e-mailu info@mercurysynergy.com.
 4. Reklamace se vztahují například na duplicitní platby.
✏️ Zapomenuté heslo. Jak postupovat při obnovení hesla?

Pokud jsi zapomněl(a) své heslo a chceš ho obnovit, postupuj takto:

 1. Otevři aplikaci, ve které jsi registrován(a).
 2. Na přihlašovací obrazovce najdi možnost „Zapomenuté heslo“ a klikni na něj.
 3. Zobrazí se ti formulář, kde budeš muset zadat svůj e-mail, který jsi použil(a) při registraci. Napiš svůj e-mail do příslušného pole.
 4. Potvrď svůj e-mail kliknutím na tlačítko „OK“.
 5. Po odeslání formuláře ti přijdou na tvůj uvedený e-mail instrukce s odkazem k vytvoření nového hesla.
 6. Zkontroluj svou e-mailovou schránku (včetně složky Spam), abys našel(a) e-mail s instrukcemi.

Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Proto pečlivě zkontroluj e-mailovou adresu před dokončením registrace, abys zajistil(a) bezproblémový postup při obnovování hesla.

✏️ Proč se musím před provedením nákupu na webu MercuryApp.cz přihlásit stejnými údaji jako v aplikaci?

Přihlášení se na webu MercuryApp.cz stejnými údaji jako v aplikaci je nutné z důvodu bezpečnosti a zajištění automatické aktivace výukového plánu na tvém zařízení (chytrý telefon, tablet, PC). Tímto způsobem se ověřuje, že jsi oprávněný(á) uživatel(ka) a umožňuje se synchronizace a správné přidělení plánu na tvém zařízení.

✏️ Kdy se mi po zaplacení otevře výukový plán na mém zařízení?

K otevření výukového plánu dojde okamžitě po zaplacení.

Pokud se však nestane ihned po provedení platby, prosím dej nám vědět na e-mailové adrese info@mercurysynergy.com a my se během pár minut postaráme o vyřešení tohoto problému.

✏️ Jaký obsah a funkce jsou součástí výukového plánu Premium?
Výukový plán Premium otevírá kompletní vzdělávací obsah (články, testové otázky apod.) a všechny funkce aplikace. Získáš tak přístup ke všem dostupným materiálům a funkcím, které jsou součástí plánu.
✏️ Jaký je rozdíl mezi měsíčními výukovými plány Premium a plány zakoupenými na webu MercuryApp.cz?
Na rozdíl od měsíčních výukových plánů Premium, které lze aktivovat pouze přes platformy App Store a Google Play, plány zakoupené na webu MercuryApp.cz se po vypršení platnosti automaticky neobnovují. Máš tak plnou kontrolu nad délkou platnosti plánu a nemusíš se starat o ruční zrušení automatického obnovení.
✏️ Jaký je postup při přihlášení na jiném zařízení pro využívání výukového plánu?
Pokud se chceš přihlásit na jiném zařízení pro využívání výukového plánu, budeš potřebovat přihlašovací údaje, které jsi použil(a) při registraci.
Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Proto pečlivě zkontroluj e-mailovou adresu před dokončením registrace, abys zajistil(a) bezproblémové přihlášení do aplikace na jiném zařízení.
✏️ Jaký postup platí ohledně faktury po zakoupení výukového plánu přes web MercuryApp.cz?
Po zakoupení výukového plánu je faktura zaslána na e-mailovou adresu, kterou jsi uvedl(a) při registraci v aplikaci.
Je důležité poznamenat, že správnost e-mailové adresy při registraci neověřujeme. Doporučujeme proto před dokončením nákupu pečlivě zkontrolovat, zda je e-mailová adresa správně zadaná, abys zajistil(a) přesné doručení faktury.
✏️ Jakou cestou mohu kontaktovat technickou podporu?

Pokud se v našich aplikacích vyskytnou technické problémy, i když se snažíme minimalizovat jejich výskyt, můžeš se obrátit na naši technickou podporu. Máš k dispozici dvě možnosti. První možnost je přímo v aplikaci v sekci profil, kde nás můžeš kontaktovat prostřednictvím tlačítka „Technická podpora“. Druhou možností je poslat nám e-mail na adresy support@mercuryapp.cz nebo info@mercurysynergy.com. Naši techničtí specialisté se obvykle snaží reagovat na dotazy a problémy během několika minut a rychle pomohou s jejich vyřešením. V případě potíží, zejména u zařízení s operačním systémem Android, které má oproti iOS rozmanitější technické nastavení, jsme tu pro tebe a rádi ti poskytneme potřebnou podporu.

✏️ Jaké informace od tebe získáme po registraci do aplikace a jak s nimi pracujeme?

Po registraci do aplikace získáme od tebe pouze dvě informace: přihlašovací jméno a e-mailovou adresu. Tyto údaje jsou využívány pouze pro účely nákupu výukového plánu, například pro vytvoření faktury. Jako správci aplikace s těmito údaji pracujeme pouze v případě, kdy musíme s tebou řešit provozní záležitosti spojené s aplikací.

Tvou e-mailovou adresu dále používáme k poskytování informací ohledně slevových akcí, aktualit v aplikaci a pracovních příležitostí v rámci projektu MedicJobs.cz*. Nicméně, respektujeme tvé přání a umožňujeme ti kdykoli se odhlásit z odběru e-mailových zpráv. Tvou e-mailovou adresu neposkytujeme žádným třetím stranám.

Během používání aplikace shromažďujeme statistická data o tvých výsledcích. Tyto statistiky jsou zpracovávány a porovnávány s ostatními na našich serverech. Výsledky pak získáš ve formě hodnot v sekci Studovna a Analýza. Je důležité zdůraznit, že nikdo kromě tebe nemá přístup k těmto statistikám, ani my sami. Tvá statistika zůstává důvěrná a je pouze pro tvůj osobní prospěch.

V souladu s nařízením GDPR ti umožňujeme stáhnout všechna data, která o tobě shromažďujeme, prostřednictvím funkce „Export osobních údajů“ v sekci Profil aplikace. Tato funkce ti umožní získat kompletní kopii osobních údajů, které jsou uloženy na našich serverech.

* Týká se aplik. Interna: Vnitřní lékařství, EKG: Snadno a rychle, Cerebro: Přírodní vědy.

✏️ Jak mohu smazat svůj profil v aplikaci?

Smazání profilu v aplikaci je snadné. Stačí otevřít aplikaci a přejít do sekce Profil. Zde vyhledej možnost „Smazat účet“ a po kliknutí na tlačítko „Smazat“ dojde k okamžitému vymazání účtu a tvých dat  z našich serverů.

Měj prosím na paměti, že smazáním účtu v aplikaci nedojde automaticky ke zrušení předplatného zakoupeného přes App Store a Google Play. Pro zrušení předplatného je nutné postupovat dle těchto pokynů:

 • Pro uživatele iOS (Apple): Otevři aplikaci App Store na svém zařízení, klepni na svůj „Účet“, najdi „Předplatné“ a zvol aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.
 • Pro uživatele Android (Google Play): Otevři aplikaci Google Play Store na svém zařízení, klepni na ikonu menu (obvykle tři vodorovné čáry) a vyber „Odběry“ nebo „Předplatné“. Najdi aplikaci, u které chceš odhlášení předplatného provést. Zde budeš mít možnost zrušit předplatné.

👋 Pokud máš jakékoli otázky nebo potřebuješ další informace, neváhej se na nás obrátit info@mercurysynergy.com

Na vaše dotazy se snažíme reagovat co nejrychleji a zpravidla odpovídáme do 24 hodin. Pro kontakt s naším klientským servisem nám můžete zavolat na telefonní číslo +420 605 357 091 (Po-Pá, 09:00-14:00).│ Mercury Synergy s.r.o., Antonína Petrofa 2104/9, 500 09 Hradec Králové