Slevový kód 25 % na ROČNÍ Premium

Cena plánu po slevě: 299 Kč (399 Kč)

LOVEBUBO

Jak uplatnit slevový kód?

1) Zkopíruj si slevový kód.

2) Přejdi na webovou adresu: https://www.mercuryapp.cz/bubo/store/login/1052 a přihlaš se pomocí přihlašovacích údajů, které jsi vytvořil(a) při registraci.

3) Před samotnou platbou zadej slevový kód do příslušného pole pro slevové kódy.

4) Po kliknutí na tlačítko „Použít“ dojde k automatickému uplatnění slevy a změně ceny.

Samotný postup pro využití slevy přes aplikaci najdeš: ZDE

Aplikace Bubo

Překonej střední školu bez stresu a starostí díky inovativní vzdělávací aplikaci, která využívá umělou inteligenci (AI).

🚀 Co všechno obsahuje výukový plán Premium?

S výukovým plánem Premium získáš kompletní výukový obsah aplikace Bubo, který zahrnuje články, testové otázky a obrázky. Kromě výukového obsahu získáš také všechny vychytané funkce, které ti usnadní studium a pomohou ti dosáhnout lepších výsledků. Jednou z těchto funkcí je Analýza, prostřednictvím které budeš moci sledovat svůj pokrok a zjistit, na čem ještě můžeš zapracovat a jak si vedeš ve srovnání s ostatními uživateli.

Na jednom místě najdeš rozsáhlou nabídku výukových materiálů:

 • Stovky přehledových článků ti poskytnou podrobné informace z různých oblastí studovaných předmětů.
 • Stovky testových otázek ti umožní procvičovat své znalosti a připravit se na různé typy testů a zkoušek.

Předměty v aplikaci Bubo:

 • Čeština
 • Angličtina
 • Matematika
 • ZSV
 • Dějepis
 • Zeměpis
 • Biologie
 • Chemie
 • Fyzika

🎓 Tvůj AI průvodce střední školou:

Otevři se novým možnostem a objev výjimečnou magii jednoduchého, efektivního a bezstarostného studia. 👋 Ať už jsi v prvním ročníku střední školy, nebo tě čekají maturitní zkoušky, aplikace Bubo je tu pro všechny středoškolské studentky a studenty! 🚀

Vzdělávací obsah aplikace Bubo je vytvářen umělou inteligencí (AI). 🤖 Díky tomuto inovativnímu procesu získáš na jednom místě sadu výukových materiálů, které jsou přizpůsobené potřebám středoškolských předmětů a odpovídají nejaktuálnějším výukovým osnovám.

🧠 Středoškolské předměty v aplikaci Bubo:

Čeština, angličtina, matematika, ZSV, dějepis, zeměpis, biologie, chemie a fyzika – Každý z těchto předmětů je dále rozdělen do jednotlivých kapitol, které obsahují výukové články a testové otázky.

Výukové články jsou stručné, srozumitelné a přehledné. Obsahují pouze nejdůležitější informace bez zbytečných podrobností. ✨ Cílem je poskytnout ti klíčové informace daného tématu a usnadnit ti jeho porozumění.

Testové otázky ti pomáhají aplikovat naučenou látku a sledovat svůj pokrok. 💪 Jsou zaměřené na různé aspekty daného tématu a poskytují ti zpětnou vazbu o tvých znalostech.

💡 Výukové nástroje v aplikaci Bubo:

V aplikaci Bubo najdeš mnoho úžasných funkcí, které ti usnadní a zpříjemní tvé studium. ❤️ Jednou z těchto funkcí je Analýza, která neustále sleduje tvůj studijní pokrok a porovnává ho s ostatními uživateli. Tento proces je zcela anonymní 👀, takže tvoje výsledky zůstávají soukromé. Díky Analýze získáš přehled o tom, jak si ve srovnání s ostatními studenty vedeš a můžeš tak lépe posoudit svůj studijní úspěch.

Kromě Analýzy najdeš v aplikaci Bubo i další skvělé funkce, které si můžeš vyzkoušet po bezplatném stažení aplikace.

🔎 Sleduj novinky:

IG – @bubo.app
Webhttps://www.mercuryapp.cz/bubo
Facebook – https://www.facebook.com/mojebubo
E-mail – support@mercuryapp.cz

💡 Otázky a odpovědi (FAQ):

Přehled nejčastějších dotazů – https://mercurysynergy.com/faq

📚 Náš příběh (3 min. čtení):

„Příběh, který posouvá hranice učení.“ 💪 – https://mercurysynergy.com/our-story

⚠️ Stažením aplikace se zavazuješ, že nebudeš porušovat autorská práva.

👉 Výukový obsah, který nabízíme v našem unikátním digitálním vzdělávacím prostředí (Bubo: Střední škola v kostce), je zcela originální a dodržuje autorská práva. Neporušujeme autorská práva jiných zdrojů a nevydáváme se za materiály, které nejsou naše vlastní.